getsix® Outsourcing księgowy, kadrowy oraz podatki w Polsce
Państwa niezawodny Partner w Polsce

getsix® oferuje usługi księgowe, rachunkowe oraz kadry i płace ze szczególną orientacją na potrzeby średnich i dużych przedsiębiorców. Analizujemy aktualne zmiany prawne i doradzamy w zakresie podatków i najnowszych zmian prawnych na terenie Polski. Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji zrzeszających biura rachunkowe i doradców podatkowych, co umożliwia nam wspieranie Państwa przy inwestycjach zagranicznych. Dla zagranicznych inwestorów na terenie Polski oferujemy wsparcie przy wszystkich czynnościach związanych z założeniem oddziału lub firmy oraz prowadzeniem jej działów księgowych i kadrowych.
getsix.eu
Kompleksowa obsługa księgowa dla e-commerce
amavat® jest jedną z wiodących kancelarii świadczącą usługi kompleksowej księgowości dla polskich firm z branży e-commerce oraz VAT Compliance w całej Unii Europejskiej, w Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Firma oferuje również autorską innowacyjną aplikację, łącząc księgowość z rozwiązaniami IT, pozwalającymi na optymalizację procesów księgowych oraz na integracje z największymi marketplace'ami takimi jak Allegro i Kaufland oraz integratorem jak BaseLinker.

Kompleksowa obsługa księgowa obejmuje: Księgowość dla biznesów e-commerce oraz VAT Compliance dla biznesów e-commerce
Firma wspiera swoich Klientów w prowadzeniu sprzedaży cross-border zgodnie z europejskimi przepisami w zakresie podatku VAT oraz pomaga przezwyciężyć trudności formalno-prawne, z którymi przedsiębiorstwa mogą się zetknąć realizując transakcje transgraniczne.

Wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce, zaplecze 39 biur podatkowych na terenie całej Europy, nowoczesne rozwiązania IT oraz indywidualne podejście pozwalają amavat® zapewnić wysoką jakość oferowanych usług i w pełni odpowiadać na potrzeby Klientów, dynamiczny rozwój rynku e-commerce i zmieniające się trendy.
amavat.eu
Copyright ©2023 getsix®. All rights reserved.